Dexter: New Blood 2. Sezon Ne Zaman?

-

Dexter: New Blood 2. Sezon Ne Zaman? 2006 senesinde ilk bölümü yayınlanan Dexter dizisi son derece geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerin ilgi odağı olmayı başaran Dexter dizisi günümüze kadar 9 sezon yayınlandı. Dizinin son sezonuna dair gündeme gelen fragman görüntüleri dizinin sevenleri arasında ilgi odağı oldu. Dizi eski ve yeni birçok oyuncuyu yeni sezonda bir araya getiriyor. Dexter: New Blood 2. Sezon ne zaman soruları birçok kişi tarafından soruluyor. Henüz tarihi belli olmayan dizi ekranlara 2. Sezonu ile gelmeye hazırlanıyor.

Dexter dizisi bittikten tam on sene sonra dizi Dexter: New Blood olarak yeniden ekranlara geldi. Ufak bir isim eklemesi ile yeniden ekranlara gelen dizide birçok karakter de yerini almış bulunuyor. Dizinin yeni sezonları da eskileri kadar oldukça fazla ilgi görüyor.

Dexter: New Blood Oyuncuları Kimlerdir?

Dexter: New Blood 2. Sezon ne zaman sorusu kadar dizinin yeni sezondaki oyuncuları da oldukça merak edilen konular arasında yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosu içerisinde şu isimler bulunuyor:

  • Jennifer Carpenter

  • Michael C. Hall

  • Johny Sequoyah

  • Alano Miller

  • Clancy Brown

Gibi birçok isim bulunuyor. Eski ve yeni birçok oyuncunun bir araya geldiği dizi eski heyecanı ile oldukça fazla ilgi görecek gibi duruyor. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan dizide son derece başarılı bir senaryo yine gündeme geliyor.

Dexter: New Blood Konusu

Yıllar öncesinde en çok izlenen dizilerden biri olan Dexter yeniden ekranlara dönüyor. Dizide Dexter son bölümde kasırgada kayıplara karışmıştır. Bu sürenin üzerinden tam olarak on sene geçmiştir. Bu süreçten sonra Dexter uzun bir süre ortalıkta görünmez. Sahte bir isim alan Dexter yıllar sonra Minnesota Iron Lake’de bulunan bir kasabada kendine bir hayat kurar.

Ancak Dexter kendine yeni bir hayat kurmaya çalışsa da kasabada birden kan dökülmeye başlar ve bu durum da Dexter’in geçmişinin izlerini yeniden ortaya çıkarmaya başlar. Yeni sezonları ile ekranlara gelecek olan Dexter dizisinde yine çok heyecanlı olaylar zinciri izleyici ile buluşuyor. Dexter: New Blood 2. Sezon ne zaman soruları ise şuan için tam olarak yanıtlanmış değildir.

Dexter: New Blood 2. Sezon ne zaman Yayınlanacak? Çıkacak ? Başlayacak?

Bu tarz detaylı bilgiyi sadecedizi.com sitemiz üzerinden bulabildiğiniz için çok şanslısınız. Bu makalemizde bir üst satırda resmi olarak bir açıklama olmadığı için bizde sizlere tamamen kendi tecrübelerimize dayanarak Dexter: New Blood 2. Sezon ne zaman Yayınlanacak? Dexter: New Blood 2. Sezon ne zaman Çıkacak ? Dexter: New Blood 2. Sezon ne zaman Başlayacak? Sorularına cevaplar sunacağız. Öncelikle Yerli ve yabancı platformlar da yorumları okuduğumuz da görüyoruz ki haftalık olarak yayınlanan diziden herkes memnun ve 2. Sezonun gelmesini şimdiden dört gözle bekliyorlar.

https://sadecedizi.com ekibi olarak Dexter: New Blood 2. Sezon ne zaman? Sorusuna net bir cevap veremesek bile buna yakın cevap vermekten mutluluk duyuyoruz. İlk Sezon 7 Kasım 2021 tarihinde yayınlandığı için Dexter: New Blood 2. Sezon ise Kasım 2022 Tarihinde Yayınlanacak. Bu tarz bilgiyi kolay kolay hiçbir platformda bulamazsınız.

5 yıllık Tecrübe ve 200 den fazla diziyi anlık olarak takip eden ekibimize borçluyuz. Sizde Yabancı dizi izliyorsanız dizi haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz.

Share this article

Recent posts

Google search engine

Popular categories

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Recent comments