Arcane: League of Legends 2. Sezon Ne Zaman?

-

Arcane League of Legends 2. Sezon Ne Zaman
Arcane League of Legends 2. Sezon Ne Zaman

Arcane: League of Legends 2. Sezon Ne Zaman? Netfilix’in sevilen dizilerinden biri olan Arcane: League of Legends dizisi oyuna dayanan ve geniş izleyici kitlesi bulunan dizilerden biridir. Kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından izlenen dizinin şimdiden ikinci sezon tarihi beklenmeye başladı denilebilir. Son derece kaliteli ve profesyonel bir seslendirme kadrosu bulunan dizi Netfilix’te en çok izlenen diziler arasında yerini alıyor.

İzleyicilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan yapımın ikinci sezon onayını aldığını duyurması ile birlikte birçok izleyici diziyi merakla beklemeye başladı. Ancak dizinin klasik dizilerden farkı çizgi film şeklinde olmasıdır. Buna rağmen dizi günümüzde birçok yetişkin tarafından da merakla izleniyor. Bu nedenle de Arcane: League of Legends 2. Sezon ne zaman sorusu birçok kişi tarafından soruluyor. Bu yazımızda Arcane: League of Legends 2. Sezon ne zaman çıkacak? Başlayacak? Ne zaman yayınlanacak? Bütün detayları sizlere aktardık.

Arcane: League of Legends Merak Edilenler

Riot Games tarafından birçok oyuncuya sunulan League of Legends birçok kişi tarafından izlenen bir dizi haline getirildi. Netfilix yapımları arasında yerini alan dizi ilk sezonu ile son derece ilgi çekti. Bu ilginin karşısında ise Netfilix yapımcıları dizinin ikinci sezonu için de istenilen onayı verdi. Dizinin seslendirme kadrosu içerisinde ise şu isimler yer alıyor:

  • Ella Purnell

  • Katie Leung

  • Hailee Steinfeld

  • Harry Llyod

  • Amirah Vann

  • Toks Olagundoye

  • Kevin Aljandro

Gibi önemli isimler yer alıyor. Bazı isimler ilk sezonda da bulunuyorken bazı isimler ikinci sezonda dizideki karakterlere hayat vermek için yerlerini alacaklar. Arcane: League of Legends 2. Sezon ne zaman sorusu da bu nedenle geniş izleyici kitlesi tarafından oldukça merak ediliyor.

Arcane: League of Legends Konusu

İlk sezonu 6 Kasım tarihinde yayınlanan dizi çok geniş bir hayran kitlesine çok kısa süre içerisinde ulaşmıştır. Dizinin oyunda yer alan konuları işlemesi de özellikle oyuncuların en çok ilgi gösterdiği detay olmaktadır. Oyunda yer alan krallıklardan birisi olan Piltover şehrinin altındaki Zaun şehri konu ediniliyor. Dizi Riot Games tarafından televizyonlara ilk defa geliştirilen dizi olma özelliğini de taşıyor. Bunun yanında dizinin en sevilen karakteri de Jinx ve Vin’idr. Arcane: League of Legends 2. Sezon ne zaman sorusu henüz netlik kazanmamıştır.

Arcane: League of Legends 2. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Fakat Sadecedizi.com Ekibi olarak Bazı teorilerimiz var. Biz Arcane: League of Legends 2. Sezon ne zaman yayınlanacak? Arcane: League of Legends 2. Sezon ne zaman çıkacak? Arcane: League of Legends 2. Sezon ne zaman başlayacak? Sorularının cevabını yabancı kaynaklardan araştırarak vermek istiyorum.

Arcane: League of Legends 2. Sezon ne zaman? Sorusunun cevabını net vermeden önce 1. sezona odaklanmamız gerekli, Bu tarz Anime yapımları eğer 2. Sezon gelecekse bile aynı AY içinde gelir. Covid-19 olaylarını göz önünde bulundurmak gerekirse normal filmler ertelenebilir fakat bu tarz anime dizileri normal şekilde yayınlanır. Yani Arcane: League of Legends 2. Sezon ne zaman? Sorunun cevabı net olarak olmasa da Netflix de 6 Kasım 2021 tarihinde yayınlandı. Arcane: League of Legends 2. Sezon ise Kasım 2022 Tarihinde yayınlanacak.

Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Daha fazla yeni sezonlar konusunda kategorimiz olan Dizi Yeni Sezon haberleri incelemeyi unutmayınız.

Share this article

Recent posts

Google search engine

Popular categories

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Recent comments